lv
en
2013-2014
ES Mūžizglītības programmas* Grundtvig *apakšprogrammas darbnīca


2010-2012
Grundtvig Partnership Project Intercultural Competence of Parents in Cross-cultural Families


2005 - 2007
Grundtvig 1 projekts UNEC

2004 - 2005
Grundtvig 2 projekts INMAD

Citi projekti

Projekti

ES Mūžizglītības programmas* Grundtvig *apakšprogrammas darbnīca

„Lasītprasmes un rakstītprasmes praktiskās mācīšanas aspekti pieaugušo apmācīšanā: Eiropas dimensija”

2013 gadā 14.- 18.oktobrī, Rīgā

Lasīt vairāk.


Vizualizē projektu „Vecāku starpkulturālā kompetence starp kultūru ģimenēs” izstādē „Baltic Expro 2012”

Otrdien, 13.novembrī projekts „Vecāku starpkulturālā kompetence starp kultūru ģimenēs” bija apskatāms mākslas studentu vizuālā interpretācijā izstādē „Baltic Expro 2012” Viļņā, Mūsdienu mākslas centrā. „Baltic Expro 2012” bija mākslinieciska Lietuvas, Latvijas un Igaunijas projektu „Comenius”, „Grundtvig”, „Leonardo da Vinci”, „Erasmus” un „Nordplus” vizualizācija. Izstāde notika projektu noslēguma konferences „Mobilitātes sasniegumu novērtēšana” ietvaros.

Projektu „Vecāku starpkulturālā kompetence starp kultūru ģimenēs” vizualizēja Lietuvas students Jonas Aničas. Viņa vizuālā instalācija bija dažādu jaunu, modernu un vecu, nolietotu lietu kombinācija. Viņš ir pārliecināts, ka mūsdienās bērniem ir jāatbalsta savi vecāki jaunu kompetenču attīstīšanā. Projekta vadītāja un koordinatore Tatjana Meļehova teica, ka instalācija vizualizēja jaunās paaudzes atbildīgu attieksmi pret savu kultūru un nākotnes vīzijām.

Pasākuma organizatori aicināja skatīties uz vizualizētajiem projektiem mākslinieciski. Kopumā tika vizualizēti 16 projekti, izmantojot dažādus materiālus un mākslinieciskas tehnikas. Lielākā daļa apmeklētāju bija sajūsmināti, ka projektu noslēguma konferencē projektu idejas var atspoguļot interesantā, neparastā veidā.

Konsultāciju uzņēmuma SIA „Valda” projekts „Vecāku starpkulturālā kompetence starp kultūru ģimenēs” studenta Jonas Aničas interpretācijā.

Best viewed with Microsoft Internet Explorer 6(and above) or Mozilla Firefox
under 1024x768 pixel display resolution.
Designed by Boriss Zagrebins | Picture by Emils Kondratovics